Vážení přátelé,

 

Rádi bychom Vás přivítali na webové prezentaci naší firmy. Jsme mladá, dynamická firma, pohybující­ se v oboru výroby nábytku od roku 1999. Naším hlavním cílem je nabízet našim zákazníkům kvalitní­ výrobky na míru, které ušetří tolik potřebný prostor v bytě a navíc se vyznačují vysokou estetickou hodnotou.

Pro výrobu našich patrových postelí používáme kvalitní, sušené smrkové dřevo, opatřené ekologickými nátěry v libovolných odstínech. Největší důraz je samozřejmě kladen na bezpečnost uchycení. Každé naše patro má garantovanou nosnost nejméně 400kg. Pro uchycení do zdí používáme speciální konstrukční prvky, jež umožňují montáž nejen na klasických cihlových zdech či panelech, nýbrž i na sádrokartonu.

Zvýšené postele, podia s výsuvnými lůžky vyrábíme z masivního dřeva, z lamina či z dýhovaných desek- tyto obzvlášť doporučujeme pro jejich příznivou cenu, jsou k nerozeznání od tvrdých masivních dřev.

Skříně vyrábíme většinou z laminovaných dřevotřískových desek, vyráběných ve velkém množství odstínů. Jedná se o moderní materiál, vyznačující se dlouhou životností a příznivou cenou.Pro posuvné dveře používáme speciální kanadský systém, na nějž se vztahuje doživotní záruka.

Naše truhlárna se nachází v Dobřichově, malebné vesničce přibližně 50km východně od Prahy. V hlavním městě také nejčastěji realizujeme naše zakázky. Nicméně, jsme firma s působností po celých Čechách a Moravě, o čemž jistě svědčí velké množství spokojených majitelů našich postelí např. v Brně, Plzni, Teplicích, Ostravě či v Liberci. Máme zkušenosti i s realizacemi na Slovensku nebo v Rakousku.

Každý náš výrobek je svým způsobem originál, snažíme se v maximální míře přizpůsobit vkusu a požadavkům našich zákazníků. V praxi to znamená, že klademe velký důraz na vzájemnou komunikaci, přesné zaměření a ujasnění si veškerých detailů výroby. Osobní konzultace ve Vašem bytě je samozřejmě nezávazná, v Praze a okolí zcela zdarma, ve větší vzdálenosti za mírný poplatek.

Termíny dodání od zaměření do montáže jsou do určité míry závislé na sezonní poptávce, nejčastěji se jedná o dobu kolem 1-1,5 měsíce. Vlastní montáž středně velké patrové postele trvá jeden pracovní den.

Všechny případné dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem. Těšíme se na případnou spolupráci.

Hezký den!

Honza Kalenda,  říjen 2018